2013

Einduitslag jaaarprijs 2013

Waddentocht

# schipper schip type jaarprijs
1. Trudi van Diepen Saffier 740 10
2. Jan Smeele Sybarite 870vs 10
3. Jan Neefjes Anja 725 10
4. Klaas van Thiel Pretender 28LD 10

 

Opstapdag

# schipper schip type jaarprijs
1. Albert de Brouwer ‘t Waere Hout 900vs 10
2. Geuko Toxopeus De Zwerver 900+ med 10
3. Anton Baar Passwind 900 10
4. Peter Tool Otaria 660 10
5. Silvia Schoenmakers Leggerezza 660 10
6. Frans Eekels Ukke 600 10
7. Niels Illem Hydraat 725 10
8. Charles Bijl Idefix 725 10
9. Tom Wijdeveld Pondus 740 10
10. Jan Smeele Sybarite 870vs 10
11. Philip Meiran Apisara Naree 36LD 10

 

8 Uurs

# schipper schip type gevaren mijlen berekende mijlen jaarprijs
1. Trudi van Diepen Saffier 740 51,15 67,82 14
2. Chris Hacken Warre 730 43,14 61,13 13
3. Klaas Hoogstra Tapatai 570 42,75 60,86 12
4. Jan Smeele Sybarite 870 45,36 60,38 11
5. Elly Sonnega Deinumeid 900+ 47,71 59,95 10
6. Klaas van Thiel Pretender 28LD 44,68 56,50 10
7. Arnoud de Graaf Elize II 725 37,99 52,34 10
8. Henri van Veen The Oldman 570 35,48 50,51 10
9. Klaas Adema Bluff 725 35,93 50,34 10
10. Henk Deenen Seagull 1220 39,16 45,80 10
11. Kees Trul She 730 42,12 59,68 – DNF 10
12. Peter Tool Otaria 660 36,41 50,70 – DNF 10
13. Peter Kwast Pandora 1010 0,00 DNF 10
14. Job van der Waal Reade Wikel 725 0,00 DNF 10
15. Karin van der Meer No Pressure 570 0,00 DNF 10

 

IJsselmeertocht

schipper schip type jaarprijs
Peter Tool Otaria 660 12,5
Lid 801 570 12,5
Jeroen Spronk Voorwaarts 570 12,5
Peter van Berk Eigen Houtje 570 12,5
Gossejan Meter Wieb 710 12,5
Steve Sabandar Astaganaga 725 12,5
Sipke de Jong Sealion 730 12,5
Tom Wijdeveld Pondus 740 12,5
Jan Smeele Sybarite 870 vl. 12,5
Anton Baar Passwind 900 12,5
Harris Visser Black Magic Woman 1010 12,5

 

Frieslandtocht

schipper schip type jaarprijs
Job van der Waal Reade Wikel 725 12,5
Jan Smeele Sybarite 870 vl. 12,5
John Hoogenboom Koene Groene 870 12,5
Arno de Hart Hartje 570 12,5
Robert Hogendoorn Spica 740 12,5
Els Mondt Leonieke 725 12,5
Pieter Boonstra Neeltje 740 12,5
Anton Baar Passwind 900 12,5

ONK kleine klasse

# schipper schip type jaarprijs
1. Sander Maclaine Pon Knor 725 15
2. Kees Trul SHE 730 14
3. Peter Spermon Moveagain 730 13
4. Eduard Hauer Twinkel 725 12
5. Tije de Jong Panta Rhei 725 11
6. Hans Colenbrander Hebbes 725 10
7. Jaap Broer Di Vagi 725 10
8. Peter Tool Otaria 660 10
9. Sylvia Schoenmaker Leggerezza 660 10
10. Arnout de Graaf Elize II 725 10
11. Ruud Bekema Meermin 710 10
12. Michel Lok Vrije Vogel 570 10
13. Henri van Veen The Oldman 570 10
14. Gosse Jan Meter Wieb 710 10
15. J.B. Brink Zerach 725 10
16. Emile Ruys Pinto 660 10
17. Jan Neefjes Anja 725 10

Uitslagen ONK kleine klasse

ONK grote klasse

# schipper schip type jaarprijs
1. Rob Vis Goudvis 1010 14
2. Harris Visser Black Magic Woman 1010 13
3. Frits Barendsen Zwelgje 28LD 12
4. Trudi van Diepen Saffier 740 Ocean 11
5. Allard Mastenbroek Bloddy Mary 900+ 10
6. Albert de Brouwer ‘t Waere Hout 900vs 10
7. Klaas van Thiel Pretender 28LD 10
8. Elly Sonnega Deinumeid 900+ 10
9. Robert Hoogendoorn Spica 740 10
10. Vic Besnard Rode Draad 870 10
11. Jan Smeele Sybarite 870vs 10
12. Ank Noordhuis Sealion 1220 10
13. Sam van Haaster Janne 870 10
14. Peter Kwast Pandora 1010 10

Uitslagen ONK grote klasse

Fluessen evenement

# schipper schip type jaarprijs
1. Kees Trul SHE 730 13
2. Klaas Hoogstra Tapatai 570 12
3. Sipke de Jong Sealion 730 11
4. Job van der Waal Reade wikel 725 10
5. Uwe Rother Eule 725 10
6. Henri van Veen The Oldman 570 10
7. Michael Ratschko Mistral 725 10
8. Paul Eisenga Drijfhoutje 725 10
9. Marcel van Kleinwee Pluto 900+ 10
10. Gosse Jan Meter Wieb 710 10
11. Pieter Boonstra (organisatie) Neeltje 740 10
12. Anton Baar (organisatie) Passwind 900 10

Alle uitslagen Fluessen 2013

Zeelandtocht

# schipper schip type jaarprijs
1. Hans Berg Meander 900 12,5
2. David Richert Dyas 36LD 12,5
3. Mara Vlaander Bateau Ivre 740 Ocean 12,5
4. Frank Verhoeven Benambra Puppeteer 33
5. Jan Meijnders Loesje W26 12,5
6. Fred de Graauw Waardevol 725 12,5
7. Eric van Baal Goudwaard 570 12,5

 

Aanbrengtocht ONK

# schipper schip type gevaren mijlen berekende mijlen jaarprijs
1. Rob Vis Goudvis 1010 54,87 58,89 15
2. Harris Visser Black Magic Woman 1010 53,73 58,18 14
3. Sander Mc Leine Pont Knor 725 43,17 57,43 13
4. Hans Colenbrander Hebbus 725 42,46 55,37 12
5. Albert de Brouwer ‘t Waere Hout 900vs 44,92 54,60 11
6. Ruud Bekema Meermin 710 38,58 54,26 10
7. Frits Barendsen Zwelgje 28LD 45,63 53,88 10
8. Vic Besnard Rode Draad 870 42,97 51,36 10
9. Peter Kwast Pandora 1010 46,55 50,92 10
10. Peter Tool Otaria 660 35,01 49,14 10
11. Michiel Lok Vrije Vogel 570 35,79 48,95 10
12. Henri van Veen The Oldman 570 32,99 46,27 10
13. Jaap Broer Di Vagi 725 32,99 44,79 10
14. Jan Smeele Sybarite 870vs 37,72 44,79 10
15. Karin van der Meer No Pressure 570 30,29 43,35 10
16. GosseJan Meter Wieb 710 26,31 38,39 10
17. Jan Berend Brink Zerach 725 24,78 33,26 10
18. Sylvia Schoenmakers Leggarezza 660 DNF 10