2012

Einduitslag jaarprijs 2012

Waddentocht

schipper schip type jaarprijs
Trudi van Diepen Saffier 740 10
Elly Kool Deinumeid 900+ 10
Kay Elise Orion 725 10
Ronald Licht Siddharta 870 10
Jaap Broere Di Vagi 725 10
Mathias en Betina Sybaris 725 10
Fred de Grauw Waardevol 725 10
Sean Kees Mijmco Werwaarts 10.76 10
Erik van Baal Goudwaard 570? 10
Arnoud de Graaf Elyse II 725 10
Job van der Waal Reade Wickel 725 10
Jeroen Lijkendijk Hebbus De Ridder 30
Jaap van der Kamp No Xqse X-79

8 Uurs

# schipper schip type gevaren mijlen na correctie WHF jaarprijs
1. Klaas Hoogstra Tapatai 570 33,89 48,25 16
2. Chris Hacken Warre ? 34,23 47,29 15
3. Elly Kool Deinumeid 900+ 38,27 46,88 14
4. Rob Vis Goudvis ? 42,04 46,84 13
5. Trudi van Diepen Saffier 740 36,00 46,54 12
6. Uwe Rother Eule 725 33,95 45,60 11
7. Peter Tool Otaria 660 31,05 44,12 10
8. Pieter Reinhart Altair 900 32,33 42,77 10
9. Ronald Licht Siddharta 870 32,98 42,63 10
10. Ruud Bekema Meermin ? 30,52 42,27 10
11. Henri van Veen Oldman ? 30,32 42,09 10
12. Anco Noordhuis Sealion ? 36,43 41,54 10
13. Lidnr. 801 Troepiaal 570 28,47 41,36 10
14. Sylvia Schoenmaker Leggerezza 660 27,47 38,91 10
15. Jan Smeele Sybarite 870 verl. 28,02 38,06 10
16. Klaas Adema Bluff ? 25,51 35,74 10
17. Fred de Goeij Sterre ? 26,47 35,55 10
18. Kees van Amersfoort Ergo ? 24,82 32,35 10
19. Job van der Waal Reade Wickel 725 NB DSQ 10
20. Michaela Stein Tuetje ? NB DSQ 10
21. Mathias Klein-Impelman Sybaris 725 DSQ 10
22. Sam van Haaster Janne 870 NB DSQ-DNF 10

IJsselmeertocht plus

schipper schip type jaarprijs
Peter Tool Otaria 660 12,5
Silvia Schoenmakers Leggerezza 660 12,5
Lidnr. 801 Troepiaal 570 12,5
Jeroen Kleijn Claes Compaen 725 12,5
Sipke de Jong Sealion 730 12,5
Karin van der Meer No Pressure 570 12,5
Jan Smeele Sybarite 870 verl. 12,5
Peter van Berk Eigen Houtje 570 12,5
Pieter Boonstra Neeltje 740 12,5
Gossejan Meter Wieb 710 12,5
Job van der Waal Reade Wickel 725 12,5

Zeelandtocht

schipper schip type jaarprijs
Rob van der Kamp Quo Vadis 870 12,5
Dik Groot Happy 725 12,5
Harris Visser Magic Woman 1010 12,5
Fred de Graauw Waardevol 725 12,5
Frank Verhoeven Sophie-Jane 725 12,5
Mara Vlaander London Calling 570 12,5

Randmeerevenement

# Schipper Schip Type ZA 1 ZA 2 ZA 3 ZON 1 Totaal jaarprijs
1 Elly Kool Quedate Riendo 660 0,9 0,9 2,0 4,0 7,8 14
2 Frits Barendsen Zwelgje 28LD 7,0 3,0 3,0 0,9 13,9 13
3 Hans Colenbrander Hebbus 725 9,0 2,0 0,9 2,0 13,9 12
4 Albert de Brouwer ‘t Ware Hout 900 4,0 6,0 6,0 5,0 21,0 11
5 Peter Tool Otaria 660 3,0 8,0 4,0 6,0 21,0 10
6 Arjan van Wessem Accompli 28LD 11,0 4,0 5,0 3,0 23,0 10
7 Harris Visser Magic Women 1010 2,0 9,0 7,0 8,0 26,0 10
8 Jans Huttinga Splendida 740 8,0 5,0 8,0 7,0 28,0 10
9 Jan Gerssen Hunter 725 5,0 7,0 9,0 10,0 31,0 10
10 Jos Heimerink Who’s affraid off 740 6,0 10,0 10,0 11,0 37,0 10
11 Willem Lelyveld van Cingels Abfab 725 10,0 12,0 12,0 9,0 43,0 10
12 John Hoogenboom Groene Koene 870 12,0 11,0 11,0 12,0 46,0 10
13 Randall de Weerd Mme Jeanette 725 14,0 14,0 13,0 13,0 54,0 10
14 Bart en Anita Khune Rorke’s Drift 600 13,0 13,0 50,0 50,0 126,0 10

Fluessenevenement

No Naam Punten 1 2 3 4 5 Jaarprijs
1 Ronald Licht, 870 Siddhartha 10 4 1 1 1 3 15
2 Elly Kool, 900+ Deinumeid 16 1 3 6 2 4 14
3 Hedzer Bergsma, 730 Ty 23 3 7 2 6 5 13
4 Douwe Ybema, 725 Zillah 26 8 8 4 5 1 12
5 Jan Smeele, 870+ Sybarite 27 7 6 3 4 7 11
6 Kees Trul, 730 SHE 28 6 9 8 3 2 10
7 Job van de Waal, 725 Reade Wikel 37 9 5 7 8 8 10
8 Uwe Rother, 725 Eule 38 5 2 9 16 6 10
9 Lowijs Perquin, 28LD Jager 47 2 4 10 15 16 10
10 Marcel van Kleinwee, 900 Pluto 50 14 14 5 7 10 10
11 Klaas Hoogstra, 570 Tapatai 51 10 10 11 9 11 10
12 Paul Eisenga, 725 Drijfhoutje 56 12 11 12 12 9 10
13 Gosse Jan Meter, 710 Wieb 64 13 13 14 11 13 10
14 Luc Ruwette, 730 Anneke 73 15 15 16 13 14 10
15 Sipke de Jong, 730 Sea Lion 75 dns dns 13 10 12 10
16 Wim Lubbers, 570 Sprinthaan 16 16 15 14 15 10
17 Pieter Boonstra, 740 Neeltje 83 11 12 dns dns dns 10
18 Anton Baar, 900 Passwind, startschip 10
19 Klaas Nikos Ackermans – 870 Zephyr 3 – startschip (foto’s) 10

Frieslandtocht

schipper schip type jaarprijs
Gossejan Meter Wieb 710 12,5
Marcel van Kleinwee Pluto 900 12,5
Tom Boogaard La Verite Zeeton 12,5
Pieter Boonstra Neeltje 740 12,5
Mart en Els Mondt Leonieke 725 12,5
Robert Hoogendoorn Spica 740 12,5
Niels Illem Hydraat 725 12,5
Jan Smeele Sybarite 870+ 12,5
Job van der Waal Reade Wikel 725 12,5